• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

So šípkovou alebo s kapustou?

Máte chuť na domáce hody z diviny, ale nie ste si istí, či pokrmy dokážete pripraviť doma? Stojí to za pokus, pretože divoká zver má mäso s nízkym obsahom tuku, a je preto veľmi zdravé a dobre stráviteľné. V našich predajniach aj v e-shope vám ponúkame správny riad a pomôcky, vďaka ktorým môžete divočinu zažiť aj doma.
 

Tlakové hrnce Smartclick

Varenie jednou rukou

Moderné, bezpečné a jednoducho ovládateľné tlakové hrnce sú našou špecialitou. Všetky prechádzajú náročným testovaním, preto na ne poskytujeme nadštandardnú záruku. Tlakové hrnce SmartCLICK sa veľmi ľahko ovládajú a majú voľbu varenia pri vysokom, ale aj nízkom tlaku. Umožňujú tak šetrnú prípravu zeleniny, strukovín a rýb. A na srnčí guláš sú ako stvorené!

Koreničky VIRGO WOOD

Korenie aj soľ chutia najlepšie čerstvo namleté. Mlynčeky VIRGO WOOD majú keramický mlecí mechanizmus s možnosťou nastavenia hrúbky mletia. Sú dodávané s dvoma rozlišovacími krúžkami: bielym pre soľ a čiernym pre korenie. Telo je vyrobené z ušľachtilého dreva gumovníka brazílskeho a mlynčeky tak budú ozdobou vašej kuchyne.      

Blok na nože FEELWOOD

S touto ostrou päťkou nerežete vedľa! Špičkové kuchynské nože FEELWOODs kovanými čepeľami, dokonalým ostrím a precíznou rukoväťou z jaseňového dreva v dizajnovom drevenom bloku sú skvelým nákupom pre každého, kto často varí. Nezabudnite, že ostrý nôž je bezpečnejší než tupý. 

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Panvice TitanPOWER

Na sporák aj do rúry

Tieto panvice, to sú ozajstní titáni v kuchyni. Sú tak odolné, že môžete pri varení používať aj kovové kuchynské náradie, bez toho aby ste ich poškriabali. Panvice TitanPOWERmasívne a odolné, preto sa nedeformujú a rýchlo a rovnomerne rozvádzajú teplo po celej ploche. Vykúzlite na nich aj fantastické plece s diviny so šípkovou omáčkou, napríklad podľa nášho receptu.

Forma na knedle TESCOMA DELLA CASA

Domáce knedle do jesenného jedálnička jednoducho patria. S našou Formou na knedle DELLA CASA ich uvaríte v pare alebo mikrovlnnej rúre. Vďaka vysúvacej lopatke ich nakrájate na rovnako hrubé plátky. Budú vynikajúce k pečienke aj ku gulášu.

Poháre myBEER

Originálne pivné poháre sú vyrobené z prvotriedneho hrubostenného skla. Pollitre a tretinky myBEER si môžete vybrať v troch atraktívnych dizajnoch. Váš obľúbený mok vám z nich určite bude skvele chutiť.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Mažiar PRESIDENT

Čerstvé je najchutnejšie

Tento masívny mažiar, vyrobený z prírodnej žuly vám pomôže rozdrviť cesnak, chilli, korenie aj bylinky. Je mimoriadne stabilný, odolný a vyzerá dobre aj ako dekorácia v kuchyni.

Kastról s pokrievkou BORDEAUX ø 24 cm, 4.7 l

Neprehliadnuteľný kuchynský riad BORDEAUX v červenej farbe zaujme nielen vzhľadom, ale aj benefitmi, medzi ktoré patria nerezové indukčné dno a pokrievky s výstupkami na odvod pary. Tie zaistia odkvapkávanie späť do hrnca a zabránia vysúšaniu pokrmu. Je vhodný na sporák aj do rúry. Vďaka odnímateľným pružným úchytom ho môžete bezpečne prenášať. Pripravte v ňom napríklad fantastickú červenú kapustu.

Elektrický otvárač UNO VINO

Vychutnajte si víno bez starostí. Či už sa jedná o vyťahovanie korkov, nalievanie alebo prevzdušňovanie vína či uskladnenie nedopitej fľaše, všetko, čo potrebujete, sme už vymysleli. Elektrický otvárač na batérie je vhodný pre všetkých, ktorí na otváranie vínnej fľaše nemajú ten správny „grif“. Korok či iný uzáver vytiahne stlačením tlačidla.

Pozrite ešte na: