• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Vianoce plné chutí a vôní

Advent a Vianoce sú o rodine, priateľoch, o stretávaní a užívaní si spoločných chvíľ. Urobte si na seba čas a upečte napríklad bábovku alebo cukrovinky podľa zaručeného rodinného receptu. S prípravou vám radi pomôžeme. Prejdite si tipy v našom vianočnom špeciále a pokiaľ vám snáď chýba konkrétny výrobok alebo sme vás nadchli niektorou z noviniek, zastavte sa v našich predajniach alebo si ho objednajte z pohodlia domova v našom eshope.

Kuchynský robot PRESIDENT

Všestranný profesionál

Náš celokovový kuchynský robot so silným výkonom 1 500 W je doslova všestranný! Šľahá, miesi, hnieti, melie, strúha aj mixuje. Odvedie za vás veľa práce nielen cez advent, ale po celý rok. Ešte ho nemáte doma? Potom je najvyšší čas napísať Ježiškovi!

Digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg

Na gram presne. Pri pečení vianočných cukroviniek to platí dvojnásobne. Je potrebné dodržať tradičné receptúry, aby bol výsledok dokonalý. S tým pomôže digitálna kuchynská váha, ktorá váži s presnosťou 1 gramu, má LCD displej s veľkými číslicami a praktickú dovažovaciu funkciu.

Misa na kysnuté cesto s ohrievačom DELÍCIA

Poznáte našu múdru misu na kysnuté cestá s gélovým ohrievačom? S jej pomocou pripravíte hladké cesto, ktoré vďaka ohrievaču vykysne až dvakrát rýchlejšie! Ohrievač stačí pred použitím krátko nahriať v mikrovlnnej rúre. Práca s misou je jednoduchá a nemusíte strážiť dĺžku kysnutia, misa sa pripomenie sama.

Možno sa vám budú hodiť aj:

Podložka na cesto s klipsou DELÍCIA SiliconPRIME

Tradičná podložka v modernom poňatí  

S poriadnou podložkou na cesto v kuchyni zabodujete! Tá naša silikónová s klipsou je modernou verziou klasických drevených podložiek. Ponúkame ju v dvoch veľkostiach, má stupnicu na presné meranie a porciovanie a okrem iného sa bezchybne skladuje.

Valček s nastaviteľnou hrúbkou cesta DELÍCIA

S valčekom s nastaviteľnou hrúbkou rozvaľkáte rovnomerne cesto na vopred zvolenú hrúbku od 2 do 8 mm. Stačí nastaviť požadovanú výšku na rukoväti. Valček je vyrobený z prvotriedneho plastu, cesto sa naň príliš nelepí a ľahko sa čistí a udržuje.

Vykrajovače s razítkom DELÍCIA ,4 ks, Vianoce

Poznáte naše vykrajovače vrátane razítka? V jednom kroku vykrojíte tvar a odtlačíte dekor. Vo vianočnej súprave nájdete motív darčeka, zvončeka, stromčeka a Santa Clausa. Keď s vykrajovačmi skončíte v kuchyni, môžete ich požičať deťom napríklad na tvorenie z plastelíny.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Vykrajovače vianočné DELÍCIA, 9 ks

Cukrovinky alebo sladké Vianoce

Tradičné vykrajovače s vianočnými motívmi by nemali chýbať v žiadnej slovenskej domácnosti. Perníčky alebo linecké s nimi vykrojíte raz dva. Vykrajovače majú optimálnu veľkosť, ľahko sa udržujú a niektorým nechýba ani praktický krúžok, aby zostali pekne pohromade a nestrácali sa.

Šablóny na prípravu cukroviniek DELÍCIA, 2 ks

Máte radi laskonky alebo orechové rožky? S ich jednoduchou prípravou vám pomôžu šablóny na prípravu cukroviniek. Na dvoch obojstranných šablónach nájdete predlohy aj pre maslové venčeky a snehové pusinky. Nemusíte sa trápiť s presnosťou tvarov, šablóny sa o to postarajú.

Cukrárska zdobiaca ceruzka DELÍCIA

Pokiaľ vám nevyhovujú zdobiace vrecká, možno si obľúbite našu cukrársku ceruzku, ktorá má pružné silikónové telo a zdobí precízne pomocou 5 rôznych trysiek. Zároveň sa aj ľahko plní. Okrem bielkového krému zvládne aj zdobenie pevnejším maslovým, tvarohovým či čokoládovým krémom.

Pozrite tiež na:

Mlynček na oriešky DELÍCIA

Báječne chutné, krásne na pohľad

V kuchyni by nemal chýbať praktický ručný mlynček na rýchlu prípravu orieškových, čokoládových alebo sušienkových posypov. Náš mlynček má masívny mlecí disk z nehrdzavejúcej ocele s dvoma veľkosťami otvorov na prípravu najemno alebo nahrubo mletých posypov.

Formička na včelie úliky DELÍCIA

Včelie úliky sú rokmi preverená klasika. Máme pre vás ako formičku, tak stojanček na ich plnenie. Malá šikovná formička má hneď 3 funkcie – vytvaruje úlik, špičkou vtlačí dutinku a vykrajovač vykrojí linecké koliesko. Na stojanček si pohodlne odložíte až 30 kúskov.

Aj kávové zrno je stálicou na cukrárskych zoznamoch slovenských gazdiniek a my máme túto formičku z kvalitného silikónu a odolného plastu znovu v predaji! Vytvarované kávové zrná z pružnej formičky ľahko vyklopíte. Vďaka nej majú jednotnú veľkosť a dokonalý tvar. 

Včelie úliky bez orechov a naružovo

Včelie úliky alebo osie hniezda nikdy neomrzia. Možno vás ale neláka ich tradičná chuť alebo ich chcete pripraviť bez orechov. Pripravte si formičku a stojan na úliky a siahnite po recepte, ktorý pre TESCOMU vytvorila blogerka Markéta Marešová alias Lyžička cukru.

Možno vás nadchne aj toto:

Keramická forma vianočka DELÍCIA

Vianočka ako vianočná klasika  

Kedy inokedy upiecť vianočku ako na Vianoce? Nechajte sa okúzliť našou krásnou keramickou formou. Je vyrobená z hrubostennej keramiky s kvalitnou dvojfarebnou glazúrou. Domácu vianočku prepečie rovnomerne, ľahko sa z nej vyklopí a najväčším benefitom je výroba bez pletenia.

Keramická forma srdce DELÍCIA

Túžite po niečom, čo vás naozaj chytí za srdce? Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym a kúpte si tohtoročnú novinku v našom sortimente keramických foriem - formu srdca. Má rovnaké úžitkové vlastnosti a vďaka dokonale prepracovaným detailom bude pýchou každej kuchyne.

Formičky na plnené cukrovinky DELÍCIA, 3 vianočné tvary

Ak chcete byť originálny, vyskúšajte plnené vianočné cukrovinky v štýle včelích úlikov. Vďaka trom šikovným formičkám potešíte svojich hostí neobvyklými cukrovinkami v tvare stromčeka, zvončeka a snehuliaka. Formičky po upečení pohodlne otvoríte a vyklopíte. 

A neprehliadnite tiež:

Forma 9 mini báboviek DELÍCIA

Originálny dezert pre všedné aj sviatočné dni

Upečte mini bábovky, z ktorých každá je jedinečná. Dokonale prepracovaná malinká bábovka z našej kovovej formy s nepriľnavým povrchom sa vždy podarí. A pokiaľ pokukujete po luxusných kovových formách na veľkú bábovku, u nás si určite vyberiete.

Krásne Vianoce želá TESCOMA