• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieViete, ako na dokonale prestretý sviatočný stôl?

Viete, ako na dokonale prestretý sviatočný stôl?

Veľa pečenia a zdobenia, varenia tých najlepších dobrôt, príprava chlebíčkov a jednohubiek. Toľko práce si zaslúži na sviatočnom stole perfektnú prezentáciu, ktorá dá všetkým sviatočným pochúťkam vyniknúť. Prinášame vám tipy na výrobky, s ktorými bude každé vaše stolovanie udalosťou:

Pozlátený vzor je opäť IN


Zaobstarajte si na sviatky prvotriedne porcelánové taniere s atraktívnym zlatým vzorom s hviezdami, ktorý podporí vianočnú atmosféru (nielen) štedrovečernej večere. Vďaka použitej technológii môžete tento riad umývať v umývačke riadu a je vhodný aj do mikrovlnnej rúry.
 

Nadčasový luxusný príbor vám vydrží roky


Príbor je vyrobený kovaním z jediného kusu prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, je masívny a zároveň perfektne vyvážený. Použitá technológia výroby, prvotriedny materiál, dokonalé prevedenie a originálny špičkový dizajn radí súpravu TOSCANA do najvyššej kategórie príborov na stolovanie.
 

Získajte tiež:

Mlynčeky, ktoré môžete postaviť dole hlavou


Zamilujete si ich kvôli atraktívnemu vzhľadu, ale aj preto, že ich možno odkladať ľubovoľnou stranou dolu, čo oceníte najmä pri intenzívnom používaní. Mlynčeky GrandCHEF majú kvalitný mlecí mechanizmus zo špeciálne tvrdenej keramiky s nastaviteľnou hrúbkou mletia. Sú vybavené viečkami na  zachytávanie zvyškov korenia, takže neznečistia slávnostne ozdobený jedálenský stôl.
 

V čom servírovať kávu?

Limitovaná edícia šálok na esspresso vás očarí


Šálky a podšálky sú vyrobené z tenkostenného „nového kostného porcelánu“, ktorý je výnimočný svojou mimoriadnou belosťou a vysokou odolnosťou. Nový kostný porcelán je materiál, ktorý má všetky vynikajúce vlastnosti tradičného a luxusného kostného porcelánu, je tenký, ľahký a pritom veľmi pevný. Ako „nový“, je označovaný preto, že je v ňom pravá kostná múčka používaná v tradičnom čínskom kostnom porceláne nahradená ekologickým syntetickým materiálom. Získate ich v atraktívnom darčekovom boxe a môžete si k nim dokúpiť aj súpravu 4 ks nápojových hrnčekov v rovnakom vzore.
 

Môžu sa tiež hodiť:

Dokonalé pečivo si zaslúži luxusnú prezentáciu

Nádherná etažérka dá vášmu pečivu vyniknúť


Luxusná etažérka v kombinácii  prvotriedneho bieleho porcelánu a kvalitného kovu poslúži k efektnému podávaniu cukroviniek, jednohubiek, ovocia a ďalších dobrôt a súčasne sa stane reprezentatívnou ozdobou vášho stola.
 

Bude sa vám hodiť: