info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTESCOMA newsZískali sme ďalšie z medzinárodných ocenení za dizajn

Získali sme ďalšie z medzinárodných ocenení za dizajn

TESCOMA news
9. 1. 2023

Už niekoľkokrát sme si potvrdili, že má zmysel vyvíjať vlastný dizajn výrobkov. A to vďaka zisku ocenenia GOOD DESIGN AWARD 2022, ktoré bolo udelené odbornou porotou našej širokej línii kuchynských výrobkov ONLINE a univerzálnej skladacej stoličke ProfiMATE. Originálny dizajn je okrem vysokej kvality hlavným poznávacím znamením našich výrobkov, čo nás odlišuje od konkurencie. Záleží nám nielen na perfektnej funkcii, ale aj na atraktívnom vzhľade.

Najprv predstavujeme skladaciu stoličku ProfiMATE, ktorú navrhol dizajnér František Fiala.

Stolička je pevná a odolná, má nosnosť až 150 kg. Ľahko ju rozložíte, zložíte a pohodlne prenesiete pomocou praktického držadla. Práve vďaka držadlu je možné zloženú stoličku tiež skladovať zavesenú na stene na samostatne dodávanej Úchytke pre upratovacie náradie ProfiMATE. Stolička je v miestach kontaktu s podlahou vybavená účinnou protišmykovou úpravou. Vyrobená je z odolného recyklovaného plastu. 

Druhé ocenenie získala súprava výrobkov na kuchynskú linku ONLINE, ku ktorej sa vyjadril šéf dizajnér Ladislav Škoda.

Ucelenosť a elegancia, to sú neprehliadnuteľné benefity kolekcie ONLINE. Či už skladujete potraviny, ukladáte pečivo alebo servírujete pripravené jedlo, výrobky ONLINE sa vám budú skvele hodiť. Typickým rysom je minimalistický dizajn a krémová farba. Čo sa týka materiálov, pri ich výrobe bol použitý kvalitný plast, kov, keramika a bambus.