• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Zmrzlinové šialenstvo

Čo najviac osvieži v horúcich dňoch? Predsa ZMRZLINA!

Lenže nie je zmrzlina ako zmrzlina. Tá z obchodu je často plná prídavných látok, farbív, aróm a rastlinných tukov. Pritom vyrobiť si poctivú zmrzku z ovocia a smotany nie je žiadny problém. Stačí mať dobrých pomocníkov a preverené recepty:
Zmrzlina TESCOMA


Domácu zmrzlinu hravo zvládne:

Zmrzlinovač TESCOMA DELLA CASA

Zmrzlinovač DELLA CASA - doprajte si 800 ml lahodnej zmrzliny!

Je to ľahké: Stačí nádobu namraziť, vliať do nej pripravenú zmes, 15 – 20 minút premiešavať a hotovo! V zmrzlinovači DELLA CASA je možné pripraviť aj vynikajúce ovocné, smotanové, čokoládové, tvarohové a jogurtové ľadové nápoje. Súčasťou balenia je aj brožúra s originálnymi receptami.
Tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

Máte snáď radšej nanuky? Potom si kúpte tvorítka, ktoré nemajú chybu!

Pýtate sa, v čom sú výnimočné? Tvorítka BAMBINI je možné navzájom spojiť a rozpojiť. Spojené tvorítka pohodlne naplníte zmrzlinovou zmesou podľa priložených receptov a dáte zamraziť. Hotovú zmrzlinu môžete rozpojením tvorítok ľahko odobrať z mrazničky po jednom alebo viacerých tvorítkach. Pokiaľ sa zmrzlina v horúcom lete topí, nesteká cez okraj držadla, ale ostáva zachytená v jeho presahujúcom okraji. Ruky aj oblečenie vašich detí ostanú čisté!

 

Čo ešte možno oceníte?

V čom hotovú zmrzlinu skladovať?

Kúpte si dózy do mrazničky, ktoré sú zdravé

Pýtate sa, ako to? Prvotriedny plastový materiál, z ktorého sú mini dózy vyrobené, je certifikovaný pre použitie v zdravotníctve a farmácii. Vďaka tomu nielen, že neovplyvňuje zloženie potravín, ale zachováva tiež ich charakter, kvalitu a chuť aj pri dlhodobom skladovaní v mrazničke.

Čo sa vám tiež môže hodiť:

Kvalitný mixér, ktorý si poradí i s ľadom 

V čom rozmixovať zmrzlinovú zmes? Kúpte si mixér, ktorý s gráciou zvládne smoothie, pyré, ľadovú triešť, ale tiež kokteily alebo palacinkové cesto. Extra výkonný stolný mixér PRESIDENT s masívnou sklenenou nádobou o objeme 1,8 litra sa vyznačuje tichým chodom, radom funkcií a mimoriadne ostrými nožmi, ktoré si poradia aj s orechmi a väčšími kusmi ľadu.

 

Ďalej budete potrebovať: