info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieZoznámte sa s našimi ikonickými produktami

Zoznámte sa s našimi ikonickými produktami

Dávate prednosť veciam, ktoré dobre vyzerajú a skvele fungujú? My tiež, a preto neustále vymýšľame, vyvíjame a inovujeme produkty, ktoré sú zladené po funkčnej aj vizuálnej stránke. Za 30 rokov našej existencie sme vo vlastnom Vývojovom a Dizajn centre priviedli na svet tisíce produktov, z ktorých sa mnohé udržujú na čele rebríčka predajnosti. Chcete vedieť, ktoré to sú?

Tlakové hrnce ULTIMA

Tak jednoduché, tak rýchle!

Tlakový hrniec sme síce nevynašli, ale máme podiel na zjednodušení jeho ovládania a najmä na zvýšení bezpečnosti. Aj preto vám na naň poskytneme nadštandardnú záruku aj servis. Zoznámte sa s tlakovým hrncom ULTIMA, ktorý získal prestížne ocenenie za dizajn Red Dot Award 2017. Varte rýchlo, bezpečne a ušetríte čas aj peniaze za energie!

Riad COMPACT je čerstvým držiteľom značky Česká kvalita a získal aj ocenenie za prvotriedny dizajn a inováciu Red Dot Winner 2022. Jeho najväčšou prednosťou je skladnosť s minimálnymi nárokmi na priestor. Súprava je revolučná v tom, že kastróly, hrnce a pokrievky je možné postupne poskladať do jedného hrnca. Jedinečný je aj spôsob odkladania pokrievok na okraj nádoby. Na túto novinku vsádzame!

Ak chcete variť s minimom tuku, bez pripaľovania a ešte riad využiť k dopekaniu v rúre, kúpte si riad PRESIDENT Stone. Jeho povrch sme pôvodne vyvinuli špeciálne pre panvice. Osvedčil sa však natoľko, že sme ho použili aj na hrnce a kastróly. Pripomína prírodný kameň, je nepriľnavý a extra odolný, takže môžete používať aj kovové kuchynské náradie a nepoškriabete ho. PRESIDENT Stone oprávnene patrí medzi náš najpredávanejší riad.

Aj tieto produkty patria medzi naše hity:

Súprava na kvasenie TESCOMA DELLA CASA 5000 ml

Kvasené je zdravé

Kvasená zelenina je hit a vy si túto zdravú pochúťku môžete s pomocou súpravy DELLA CASA ľahko pripraviť doma. Už za pár dní si pochutnáte na domácich pickles, nakladanej kapuste alebo kimchi. Finta spočíva vo viečku, ktoré vďaka unikátnemu ventilu uvoľňuje tlak vznikajúci počas kvasenia. Načerpajte inšpiráciu aj v našom článku o benefitoch kvasených potravín.

Fľaša na nápoje PURITY

Hľadanie nových materiálov a technológií je dôležitou súčasťou našej práce. Chceme vám totiž prinášať funkčné a stopercentné nezávadné produkty. Zdravie neovplyvňuje len to, čo jeme a pijeme, ale aj z čoho jeme a pijeme. Fľaša PURITY požiadavky na modernú zdravú fľašu úplne napĺňa. Majte ju stále po ruke na svoje obľúbené teplé aj studené nápoje.

TESCOMA a panvice patria odjakživa k sebe. Panvica SmartCLICK má odnímateľnú rukoväť, bez ktorej ju vložíte ľahko do rúry aj umývačky a je možné ju použiť na všetkých typoch sporákov vrátane indukčných. Originálne technické a dizajnové riešenie ocenili odborné poroty i zákazníci, ktorí si tieto panvice kupujú.

Prezrite si ďalšie originálne riešenie od TESCOMY:

High-tech kanvice pre náročných

Uvariť vodu na čaj zvládne každá kanvica. My sme sa zamerali na to, aby rýchlovarná kanvica PRESIDENT vedela oveľa viac. Treba pripraviť vodu s optimálnou teplotou na prípravu dojčenskej stravy, zelených čajov a instantnej kávy. Vie udržiavať nastavenú teplotu po dobu až 30 minút, sterilizovať vodu a následne ohlásiť pípnutím, že dosiahla požadovanú teplotu. Stálica nášho sortimentu bola ocenená prestížnou medzinárodnou cenou Red Dot Design Award.

Kanvica TEO TONE 1.7 l, s vylúhovacími sitkami

Ikonická kanvica TEO s vylúhovacími sitkami, vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, bola ocenená v programe Česká kvalita a získala aj medzinárodnú cenu za dizajn Red Dot Design Award. Vďaka dvom vylúhovacím sitkám si v nej pripravíte ako jemnejšie sypané čaje, tak aj nálev z čerstvých byliniek.

Šálky ALL FIT ONE

Ako zabrániť hromadeniu rôznorodých podšálok v kuchynskej skrinke? Zaobstaraním univerzálnej podšálky ALL FIT ONE. Jediná podšálka sedí ku všetkým hrnčekom z tejto línie: na čaj, cappuccino aj espresso, ale napríklad aj k stojančekom na vajcia. Kúpte si len toľko podšálok, koľko skutočne potrebujete. Ušetríte peniaze aj miesto v kuchyni.

Pozrite ešte na: