info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTESCOMA newsOslavujeme zisk ďalších ocenení za dizajn výrobkov

Oslavujeme zisk ďalších ocenení za dizajn výrobkov

TESCOMA news
18. 12. 2023

German Design Award je tradičné ocenenie v oblasti inovatívneho designu. Medzinárodná porota, zložená zo špičkových odborníkov, ho každoročne udeľuje významným počinom dizajnérov aj firmám z celého sveta. Keď vyberala najlepšie nové výrobky pre rok 2024, neunikla jej  pozornosti ani práca našich dizajnérov.

Zoznámte sa s ocenenými produktami:


Liatinové panvice MASSIVE

Riad MASSIVE je vhodný na prípravu pokrmov na plynových sporákoch, v rúrach na pečenie a na griloch. Hodí sa na grilovanie mäsa, rýb aj zeleniny.
Panvice MASSIVE


Slovo dizajnéra

Petr Tesák

„Pretože je riad MASSIVE naozaj masívny a úmerne tomu aj relatívne ťažký, navrhol som grilovaciu panvicu zámerne zdvojenú a tým pádom dostatočne širokú aj rukoväť. Cieľom je, aby sa pri držaní panvice jednou rukou prenášala váha panvice plošnejšie, netlačila do dlane a uľahčovala tak manipuláciu. Wok a obojstranná grilovacia plochá panvica sú skonštruované tak, aby bolo možno panvicu položiť na wok ako pokrievku a udržiavať jedlo teplé vo woku, ale aj na panvici. Obe panvice aj wok MASSIVE sú kompatibilné s Pokrievkami do rúry UNICOVER a obojstranná grilovacia panvica s nerezovým Poklopom pre  Power gril PARTY TIME.“
Panvice MASSIVE


Vákuová zváračka GrandCHEF

Vákuová zváračka patrí do ucelenej línie riadu, kuchynského náradia a elektrospotrebičov produktovej línie GrandCHEF. Prispieva k predĺženiu čerstvosti a trvanlivosti potravín. Odsatím vzduchu pomáha šetriť miesto a hodí sa tiež na marinovanie mäsa aj na prípravu potravín na varenie metódou „sous-vide“. Vákuová zváračka GrandCHEF má vyberateľnú rezačku.
Vákuová zváračka GrandCHEF


Slovo dizajnéra

František Fiala, dizajnér

„Pri rezaní fólií sme sa rozhodli dať zákazníkom možnosť voľby: buď používať rezačku fólií upevnenú vo zváračke, alebo vybrať a umiestnenú na ploche mimo zváračky. Toto riešenie je originálne a určuje nezameniteľný vzhľad Vákuovej zváračky GrandCHEF.“
Vákuová zváračka GrandCHEF
Vákuová zváračka GrandCHEF
Počítačové vizualizácie a 3D modely ocenených výrobkov