info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečeniePotešte ženy vášho života darčekom k MDŽ

Potešte ženy vášho života darčekom k MDŽ

Nikdy nie je dosť príležitostí povedať vašim najbližším ženám, ako ich máte radi. Mamičke, babičke, partnerke, ale aj sestre alebo najbližšej priateľke. Potešte ich a venujte im pri príležitosti Medzinárodného dňa žien milý darček. Neviete si rady? Tie najlepšie nápady nájdete u nás - máme darček pre každú ženu. Inšpirujte sa v našich predajniach alebo e-shope.

Forma bábovka vysoká DELÍCIA ø 24 cm, pivonka

Potešte ženy tým, čo majú rady

Je vaše mamička alebo babička nadšenou pekárkou? Prekvapte ju kvalitnou kovovou formou v tvare kvetu. Bábovková forma DELÍCIA v tvare pivonky je vybavená antiadhéznym povrchom, prepeká rovnomerne, bez pripaľovania a bábovku z nej možno ľahko vyklopiť. 

Kávovary MONTE CARLO

Obdarovať môžete aj dizajnovou mokka kanvičkou MONTE CARLO. Je možné vybrať z niekoľkých veľkostí na prípravu 2 až 6 šálok. Kanvička je vyrobená z prvotriednej nerezovej ocele a zaujme aj mimoriadnym leskom. Ďalšou výhodou je možnosť vziať ju kamkoľvek so sebou.

Šálka na espresso s podšálkou myCOFFEE, 6 ks, Empire

Pre milovníčky kávy máme espresso súpravu Empire s pôsobivým zlatým dekorom. Atraktívny darčekový box obsahuje 6 šálok s tanierikom z prvotriedneho tenkostenného porcelánu, ktorý je ľahký, pritom veľmi pevný. V ponuke sú aj nápojové hrnčeky v rovnakom dekore.

Ďalšie tipy na darčeky pre sladší život:

Váza FANCY HOME Stones 23 cm

Potešte luxusnou vôňou alebo dizajnovou dekoráciou

Moderné a nadčasové. To sú dizajnové bytové doplnky FANCY HOME Stones. Kúpte ako darček napríklad vázu z tejto línie. Jej minimalistický vzhľad a decentná farba, šedá či biela, skrášli každý interiér. Táto línia obsahuje aj ďalšie zladené výrobky, ktoré možno kombinovať.

Šperkovnice LAGOON

V jednoduchosti je krása. To platí pre elegantné dizajnové šperkovnice LAGOON, do ktorých je možné prehľadne uložiť obľúbenú bižutériu. Šperkovnice majú praktické viečko a vonkajšie protišmykové dno. Ak hľadáte milú maličkosť, šperkovnica túto rolu perfektne splní.

Vonné difuzéry FANCY HOME

Veľkú radosť môžete urobiť tiež luxusným difuzérom v masívnom sklenenom flakóne s viečkom z ušľachtilého dreva, ktorý vytvorí príjemnú atmosféru v akejkoľvek domácnosti. V ponuke je hneď niekoľko podmanivých vôní. Súčasťou balenia sú tiež ratanové tyčinky.

Voňavé darčeky pre inšpiráciu:

Súprava riadu DELIGHT, 8 dielov

Aj praktické darčeky môžu potešiť

Čo kúpiť žene, ktorá najviac ocení užitočný darček? Skvelým tipom môže byť súprava riadu DELIGHT. Tento moderný nerezový riad s odolnou povrchovou úpravou vyniká nevšednou svetlou farbou, masívnymi sklonerezovými pokrievkami a priestrannými komfortnými úchytmi.

Súprava tanierov PROVENCE, 12 ks

Iné ženy zase poteší, pokiaľ dostanú k tomuto sviatku krásny porcelán, napríklad súpravu tanierov PROVENCE vo francúzskom štýle. Táto súprava, ktorá bude ozdobou každého prestretého stola, obsahuje 12 kusov tanierov z prvotriedneho porcelánu s nežným dekorom levandule.

Poháre na víno UNO VINO 350 ml, 6 ks

Oslávte tento sviatok a pripite si na zdravie najdôležitejších žien vášho života. Môžete ich predtým obdarovať súpravou elegantných pohárov. Napríklad pohármi na biele víno UNO VINO, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho krištáľového skla v jednoduchom minimalistickom dizajne.

Ďalšie nápady, čím potešiť k MDŽ: