info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyTipy na nezabudnuteľnú silvestrovskú oslavu

Tipy na nezabudnuteľnú silvestrovskú oslavu

Oslavy Nového roka sa blížia. Či už budete oslavovať v úzkom kruhu alebo pripravíte oslavu pre rodinu alebo priateľov, využite príležitosť a zaperlite! Vyrobte domáce sýtené alko aj nealko nápoje a vyčarujte pohostenie ako zo žurnálu. Všetko potrebné nájdete ako v našom e-shope, tak aj v predajniach po celej republike.

Servírovacia doska GrandCHEF

Naservírujte silvestrovskú hostinu ako z katalógu

Je známe, že jeme aj očami. A keď si už dáte prácu s prípravou sviatočného pohostenia, naservírujte ho ako zo žurnálu. Luxusné dosky z prírodnej bridlice sú vybavené unikátnou ochrannou vrstvou a protišmykovými nožičkami. Jedlo na nich vynikne a od hostí si vyslúžite oprávnený kompliment.

Servírovací podnos GUSTITO

K štýlovému servírovaniu využijete aj servírovací podnos z prvotriedneho porcelánu z produktového radu GUSTITO. Dá sa skombinovať s ďalšími zladenými výrobkami tejto línie, ako sú napríklad taniere, misky a šálky.

Elektrický varič na vajcia PRESIDENT

Silvestrovská hostina býva bohatá a určite sa pri jej príprave nezaobídete bez vajec. Na  rýchlu a dokonalú prípravu využijete elektrický varič, ktorý uvarí vajcia vždy presne na požadovaný program: namäkko, nahniličko alebo natvrdo.

Radlá Delícia
Dochádzajú vám nápady na originálne sviatočné pohostenie? Vyskúšajte domáce mini croissanty, tyčinky grissini a nachos. Máme dokonalé radlá, s ktorými vám práca pôjde hladko od ruky. Dochrumkava ich upečiete na perforovanom plechu, ktorý okrem pečenia slúži aj na sušenie húb, byliniek aj ovocia a zeleniny.


Možno sa vám budú hodiť tiež:

Prípitok z krištáľových pohárov od českých sklárov

Oslávte príchod Nového roka pohárom sektu s tými, ktorých máte radi. Krásne šumivý si ho vychutnáte z pohárov, ktorým vdýchli život českí sklári. Hoci sú vyrobené z priezračného krištáľového skla, sú vysoko odolné a po večierku ich môžete umyť v umývačke.

Karafa UNO VINO 1.0 l

Dizajnová karafa s praktickým viečkom s nalievacím otvorom nesmie na stole chýbať. Naservírujete z nej totiž nielen víno, ale aj vodu alebo limonádu. V teplejších mesiacoch naviac uvítate, že je jej obsah ochránený viečkom pred hmyzom.

Chladiaca nádoba na víno a šampanské UNO VINO

Priestranná nádoba, do ktorej sa zmestí presne toľko ľadu, koľko potrebujete na vychladenie fľaše s vaším obľúbeným vínom či sektom. Vďaka tomu sa fľaša vychladí naozaj rýchlo a vaši hostia nebudú musieť na pohár dobrého vína dlho čakať.

Ešte môžete potrebovať:

Výrobník sýtených nápojov myDRINK

Zaperlíte tento rok na Silvestra?

Gin Fizz, Aperol Spritz, Mimosa alebo Hugo? Aj tieto miešané drinky pripravíte podľa receptov pribalených k výrobníku. Bublinky obohatia aj vaše nealkoholické nápoje, a pomocou odšťavovača môžete dokonca priamo do fľaše vytlačiť citrusy.

Poháre myDRINK

Poháre sa síce oproti lyžičkám toľko nestrácajú, zato sa rady rozbíjajú. Pokiaľ teda potrebujete doplniť zásoby, máme pre vás poháre v nadčasovom vzhľade v niekoľkých objemoch. Využite ich na vodu alebo pripravíte atraktívne nápoje pre svojich silvestrovských hostí.

Džbán s viečkom ONLINE 1,0 l

Džbánov nie je nikdy dosť. Zvlášť tých, ktoré sú tak praktické, že sa zmestia do dverí chladničky a sú vhodné na studené aj teplé nápoje, ktoré je možné priamo v džbáne aj ohrievať.

/charlie
Zo správnych pohárov populárne drinky chutia najlepšie! Na dokonalé stolovanie a vychutnanie obľúbených nápojov potrebujete zodpovedajúci servis, napríklad poháre na martini, koňak alebo gin&tonic. Tým našim sme dali elegantný tvar a sú vyrobené z vysoko kvalitného a krištáľového skla.


Čo sa ešte bude hodiť na silvestrovskom stole: