• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieVaríte s mäsom alebo vegetariánsky? Vybavenie máme pre všetkých ;-)

Varíte s mäsom alebo vegetariánsky? Vybavenie máme pre všetkých ;-)

Vypustiť z jedálneho lístka mäso alebo všetky živočíšne potraviny sa pre stále väčšie množstvo ľudí stáva novou životnou cestou. Nás, ktorí si život bez mäsa zatiaľ nevieme predstaviť, však ostáva stále dosť. Preto máme v Tescome vybavenie pre oba tábory. Aké si vyberiete?
Panvice TitanPOWER

Panvica je základ

Či už pripravujete vegetariánske jedlá alebo steaky, bez poriadnej panvice sa nezaobídete. Pre každodenné intenzívne používanie máme v ponuke špičkové panvice s nepriľnavým povrchom s titánovou vrstvou, na ktoré sa môžete spoľahnúť bez ohľadu na to, čo v nich pripravujete:
 
Panvice TitanPOWER

Titánové panvice vydržia extrémnu záťaž

Sú vhodné na indukciu aj do rúry a charakterizuje ich extrémne vysoká odolnosť, tvrdosť a oderu vzdornosť, veľmi rýchle a rovnomerné rozloženie tepla, dlhodobé udržanie akumulovanej teploty a masívne prevedenie, ktoré sa nedeformuje.
Vďaka vysoko nepriľnavému povrchu sa pokrmy v panviciach TitanPOWER nepripaľujú a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť a šťavnatosť. Vyprážať môžete zdravo a s použitím minimálneho množstva tuku.
 

 

Čo ďalšieho sa môže hodiť?

Bez čoho sa neobíde príprava vegetariánskych dobrôt?

Súprava na prípravu šalátov VITAMINO ø 20 cm, 2.0 l

Súprava na prípravu šalátov VITAMINO

Unikátnu súpravu pre ľahkú a rýchlu prípravu ovocných a zeleninových šalátov budete milovať. V plastovej mise na šalát s vekom a krájacím dielom, ktorý zároveň slúži ako cediaca miska, si svoj obľúbený ovocný alebo zeleninový šalát pripravíte skutočne neuveriteľne ľahko a rýchlo. V krájacom diele ovocie a zeleninu najskôr pohodlne umyjete a necháte odkvapkať. Na krájací diel s umytými potravinami nasadíte veko ako krájaciu dosku a pozdĺžnymi otvormi v krájacom diele ich rýchlo a bezpečne naporciujete na požadovaný tvar či veľkosť. Naporciované ovocie alebo zeleninu premiestnite do misy, dochutíte zálievkou a premiešate. Hotový šalát potom priamo v mise servírujete alebo s nasadeným vekom hygienicky uchováte v chladničke.
 
Špirálový krájač HANDY, 3 čepele

Špirálový krájač HANDY

Kompaktný krájač ozdobných zeleninových a ovocných špirál. V čom Špirálový krájač HANDY vyniká? Je vynikajúci na prípravu rezančekov, špagiet a špirálových plátkov zo zemiakov, cukiet, uhoriek, mrkvy, čerstvej repy, jabĺk, hrušiek a pod. Pripravíte s ním ľahko a rýchlo celý rad zdravých a originálne tvarovaných pokrmov, napr. zemiakové špirály, cuketové špagety a zeleninové alebo ovocné šaláty. Špirálový krájač HANDY je dodávaný s troma farebne rozlíšenými čepeľami pre tenké rezančeky, pre špagety a pre špirálové plátky.
  

Čo príde vhod milovníkom mäsa?

Šunkovar PRESTO, s teplomerom

Skúste legendárny "bezvreckový" šunkovar

Objavte moderný šunkovar, v ktorom si šunku, ale aj paštétu, terinu alebo ďalšie dobroty ľahko pripravíte, kdekoľvek budete mať chuť. Zabudnite na historické hliníkové prístroje vystlané vreckom, ktoré zachádzajú, zle sa čistia a môžu dať šunke kovovú príchuť.
Rošt na hydinu GrandCHEF

Rošt pre najchrumkavejšie kura a rebrá

Predstavujeme fantastickú pomôcku na pečenie hydiny, ale tiež marinovaných rebier alebo varenia žemľových knedlí. Tento rošt oceníte pri pečení hydiny vcelku, je pritom dostatočne priestorný pre prípravu kuraťa aj kačky. Hydinu nie je nutné v priebehu pečenia v rošte GrandCHEF obracať, mäso neleží vo výpeku, hydina je upečená rovnomerne a môže byť servírovaná s dokonale prepečenou chrumkavou kožou po celom svojom povrchu.
 
 

Ďalej by vás mohlo zaujímať:

Poriadny nôž budete v kuchyni potrebovať tak či tak...

Blok na nože PRECIOSO, so 6 nožmi

...ideálne s V profilom a v nastaviteľnom bloku

Kúpte si súpravu špičkových kuchynských nožov uložených v modernom bloku, ktorý sa prispôsobí vašej kuchyni. Prečo by ste mali? Nože PRECIOSO majú ručne brúsené čepele s „V“ profilom pre bezpečné krájanie a rezanie bez námahy. Spolu s unikátnym polohovateľným blokom potom tvoria ucelenú súpravu na krájanie, ktorá je nielen veľmi praktická, ale tiež mimoriadne atraktívna.
  

Pozrite si tiež: