info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Dlhá zima? Zostaňte zdraví!

Zvlášť teraz v zime je dobré urobiť maximum pre to, aby vaše telo dostalo všetko, čo potrebuje a lepšie odolávalo všade prítomným vírusom. Okrem pobytu na čerstvom vzduchu skúste pridať do jedálnička zaručené života budiče: kvasenú zeleninu, klíčky, šťavy z ovocia a zeleniny alebo výdatné polievky. Máme pre vás obľúbené aj nové produkty a vychytávky, vďaka ktorým sa k vitamínom, minerálom a ďalším cenným látkam jednoducho dostanete. Sú pripravené v našom e-shope aj v predajných miestach po celej republike.

Polievkovar s mixérom PRESIDENT 1.75 l

Zahrejte sa výdatnou polievkou

Chladné dni si vyslovene pýtajú niečo výdatné a teplé do žalúdka. A nič nezahreje tak spoľahlivo ako polievka. Či sa už rozhodnete pre silný vývar alebo krémovo zeleninovú polievku, polievkovar jeho prípravu zvládne za vás. A vie toho ešte oveľa viac: uvariť omáčky ako od babičky, vykúzliť mliečny koktail alebo smoothie, a to všetko udržiavať pri servírovacej teplote, dokiaľ nezasadnete k stolu.

Súprava na bylinky SENSE, s LED osvetlením

Vonku nevľúdno a ani náznak jari? Pokiaľ aj napriek tomu túžite po čerstvých bylinkách, ktoré dochutia jedlo a zároveň prospejú zdraviu, zvoľte domácu bylinkáreň, ktorá dokonale nahradí slnečný svit a pritom zachová prirodzený denný cyklus. Taký tymian, rozmarín alebo oregano sú poklady, pokiaľ ide o predchádzanie chorobám alebo liečbu nachladnutia. V bylinkárni si môžete pestovať až 6 druhov obľúbených byliniek súčasne.

Miska na klíčenie so semienkami SENSE

Čerstvé, doma vypestované klíčky sú zdravé a dobré. Vychutnajte si ich samotné alebo ich pridajte do jedla. Vo vhodnej nádobe je nakličovanie jednoduché bez ohľadu na ročné obdobie. Najjednoduchšie je začať s nakličovacou miskou, ktorá obsahuje 50 gramov mixu semiačok vhodných ku klíčeniu. Jej spodná časť slúži ako zásobáreň vody a horná perforovaná miska je určená na klíčenie.

Možno sa Vám budú hodiť tiež:

Súprava na kvasenie TESCOMA DELLA CASA

Kvasená zelenina vo dne v noci pracuje pre vaše zdravie

O kvasenej zelenine by sa dala napísať kniha. Vďaka obsahu vitamínov, minerálov a enzýmov je to malý zázrak. Napomáha udržiavať zdravú črevnú mikroflóru, ale je aj kľúčová pre silnú imunitu a prevenciu ochorení. Súprava na kvasenie vám umožní pripraviť si kvalitnú kvasenú zeleninu jednoducho doma.

Digitálna osobná váha LAGOON

Ste zvyknutý si strážiť hmotnosť? Dali ste si novoročné predsavzatie, že schudnete? Radšej si zaobstarajte osobnú váhu, ktorá postráži podiel vody, tuku a svalov v tele, umožní vám aj ďalším 9 užívateľom evidovať hodnoty v pamäti a mať tak prehľad o ceste za zdravím.

Zásobník na ryžové chlebíčky 4FOOD, hranatý

Niekedy je dobré urobiť malú zmenu. Napríklad skúsiť namiesto bežného pečiva ryžové chlebíčky, ktoré sú rovnako kvalitným zdrojom bielkovín a zaistia dlhodobý pocit zasýtenia. Aby zostali chrumkavé a krehké, uložte  do praktického zásobníka. Ponúkame ho v 2 prevedeniach: na hranaté a guľaté chlebíčky.

Ešte môžete potrebovať:

Smoothie mixér PRESIDENT 0,6 l

Vždy je dobrý dôvod dopriať si smoothie

Pokryť odporúčaný príjem vitamínov, doplniť tekutiny a zároveň sa zasýtiť niečím zdravým? To všetko nám ponúka smoothie mixované z tých správnych ingrediencií. Špeciálne brúsené nože Smoothie mixéru PRESIDENT, dodávaného v smotanovej alebo antracitovej farbe, za chvíľu pripravia nielen ovocné a zeleninové smoothie, mliečne koktaily, ale aj detské pyré. Cestovná fľaša je súčasťou balenia a tak si tekuté vitamíny môžete vziať so sebou do školy alebo práce.

Kanvica TEO TONE 1.7 l, s vylúhovacími sitkami

Správny pitný režim je pre zdravé fungovanie ľudského organizmu kľúčový. Okrem pitia vody sú veľmi vhodné aj čaje z neutrálnych bylín a plodov, ako je šípka, jahoda alebo žihľava. Kanvica TEO TONE, ocenená pre svoje výnimočné vlastnosti v programe Česká kvalita, má hlboké sitko pre vylúhovanie plodov a bylín a jemné sitko určené na sypané čaje.

Odšťavovač VITAMINO, so zásobníkom

Čerstvo vylisovaná šťava z plodov citrusov poslúži ako prirodzený zdroj vitamínov. A to ako prevencia choroby, aj ako prvá pomoc v prípade, že ste predsa len vírusom podľahli.  Odšťavovač so zásobníkom je vhodný na citróny, limetky aj menšie pomaranče. Nespotrebovanú polovicu ovocia potom vložíte do zásobníka, uzatvoríte ho odšťavovačom a hygienicky uskladníte v chladničke na ďalšie použitie.

Elektrický odšťavovač na citrusy GrandCHEF

Vytlačte citrusy do sucha

Vitamín C je potrebné dopĺňať celoročne. Na vytlačenie čerstvej šťavy z citrusových plodov použite odšťavovač, ktorý má obojstranný chod, a preto plody dokonale odšťavíte. Vybavili sme ho menším nástavcom pre limetky a citróny a väčším pre pomaranče a grepy. Vďaka cediacej mriežke si osviežujúcu šťavu môžete dopriať s dužinou alebo bez.

Čo sa ešte môže hodiť: