• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Doprajte si hriešne sladké dni

13. septembra je Medzinárodný deň čokolády. Máme pre vás preto tipy na výrobky, ktoré vám pomôžu s prípravou niekoľkých sladkých (nielen čokoládových) dobrôt, a tiež s prípravou nápojov, ktoré si k dezertom a múčnikom najčastejšie doprajete. Môžete si ich rovno objednať alebo kúpiť v našich predajniach.

Panvica na palacinky GrandCHEF

Extra tenkú palacinku zvládne každý

Palacinky s čokoládou sú jedným z najvďačnejších múčnikov. Tie najvláčnejšie pripravíte raz dva s pomocou špeciálnej palacinkovej panvice. Skúste napríklad tú z línie GrandCHEF, s ktorou zvládne extra tenké palacinky naozaj každý.

Fondue GUSTITO

Rozpustiť čokoládu nielen na zdobenie palaciniek vám umožní fondue GUSTITO. Elegantná súprava je vyrobená z prvotriedneho žiaruvzdorného porcelánu a obsahuje 4 špeciálne vidličky a čajovú sviečku.

Forma 12 donutov DELÍCIA SiliconPRIME

Rozpustenou čokoládou môžete ozdobiť aj domáce šišky pripravené v unikátnej forme na donuty, a to v rúre na pečenie, nie vyprážané v oleji. Podľa priloženého pôvodného receptu pripravíte vo forme DELÍCIA SiliconPRIME ľahko a rýchlo 12 lahodných pečených donutov.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Šálka na espresso s podšálkou myCOFFEE, 6 ks, Sugar

Dezert bez šálky dobrej kávy? Nemožné.

Niečo sladké na zub sa dokonale hodí s kvalitnou kávou. Tú naozaj dobrú si najlepšie vychutnáte z porcelánových šálok. Páčila by sa vám napríklad naša nová súprava šálok s tanierikom s romantizujúcim dekorom z línie myCOFFEE? 

Mlynček na kávu HANDY

Na prípravu skutočne dobrej kávy potrebujete čerstvo mletú kávu. Ak nemáte elektrický mlynček alebo drahý espressovač, príde vám vhod ručný mlynček na kávu HANDY. V elegantnom dizajnovom tele sa ukrýva prvotriedny keramický mlecí mechanizmus s možnosťou nastavenia ľubovoľnej hrúbky mletia.

Servírovací podnos ONLINE 32 x 22 cm

Ako preniesť lahodnú kávu v elegantných šálkach na miesto podávania? Zaobstarajte si atraktívny podnos ONLINE. Je vyrobený z odolného bambusu, je kompaktný a súčasne priestranný. Hodí sa aj na servírovanie menších pokrmov, napr. dezertov a desiat. 

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Rýchlovarná kanvica GrandCHEF

Káva alebo čaj, výber je iba na vás.  

Ak máte radi skôr kávu zalievanú, poprípade milujete k sladkému čaj, možno sa vám bude hodiť kvalitná rýchlovarná kanvica GrandCHEF. Je vybavená svetelným indikátorom ohrevu a funkciou automatického vypnutia po dosiahnutí varu. Má tiež dostatočne široké hrdlo na ľahké plnenie, filter na zachytávanie nečistôt, komfortnú masívnu rukoväť a stupnicu na presné plnenie.

Kanvica TEO 1.7 l, s vylúhovacími sitkami

Na prípravu sypaného čaju vám možno príde vhod legendárna kanvica TEO s vylúhovacími sitkami ovenčená prestížnou cenou za dizajn. Jej súčasťou sú dve sitká, z ktorých hlboké je určené na vylúhovanie mätových lístkov, zázvoru, šípok či ovocia, extra jemné sitko potom rozmaznáva všetky druhy sypaného čaju. 

Kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l

Pre fanúšikov kávy pripravovanej vo french presse máme v ponuke obľúbenú kanvicu TEO. Umožňuje prípravu skutočnej kvalitnej kávy s vycibrenou chuťou a vôňou a aj ona vám pomôže s prípravou sypaného čaju.

Pozrite ešte na: