info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogTESCOMA newsProduktRoku 2022: President od Tescomy je opäť najobľúbenejšia súprava riadu

ProduktRoku 2022: President od Tescomy je opäť najobľúbenejšia súprava riadu

TESCOMA news
11. 4. 2023
Súťaž ProduktRoku vyhlasuje portál heureka.sk, ktorý každoročne vyberá najobľúbenejšie produkty na základe preferencií spotrebiteľov na Slovensku. Súprava riadu PRESIDENT svoj čestný titul za rok 2022 získala po vyhodnotení počtu užívateľov, ktorí o ňu prejavili záujem pri nákupoch v internetových obchodoch, počtu predaných kusov v internetových obchodoch a v neposlednej rade podľa celkového počtu hodnotenia užívateľov. Obhájila tak prvenstvo z roku 2019, čo len potvrdzuje jej dlho trvajúcu obľúbenosť a kvalitu.
Súprava riadu PRESIDENT - ProduktROKU 2022
Zákazníci oceňujú hlavne exkluzívny dizajn a vzhľad s vysokým leskom, praktické použitie súpravy, kvalitne spracované úchytky, sendvičové dno, ako aj cediacu pokrievku, ktorá je súčasťou najmenšieho hrnca v súprave. Atraktívnym kúpnym argumentom je tiež predĺžená záruka 5 rokov.

Súprava riadu President sa už v roku 2019 získaním ocenenia pridala k Detskej termoske so slamkou BAMBINI, ktorá získala toto ocenenie v roku 2017. Teší nás, že toto prvenstvo opäť obhájila aj za rok 2022.
Súprava riadu PRESIDENT - ProduktROKU 2022

Ďakujeme všetkým zákazníkom za prejavenú dôveru a prajeme im, aby si pohodlné varenie s prvotriednou a vysoko kvalitnou Súpravou riadu PRESIDENT užívali čo najchutnejšie!