info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa
Úvodná stranaTESCOMA blogInšpirácie a nápadyVarenie a pečenieVychutnajte si pravú tradičnú Veľkú noc

Vychutnajte si pravú tradičnú Veľkú noc

Tak ako u iných významných sviatkov v roku, aj k Veľkej noci patrí typická výzdoba, zvyky a predovšetkým tradičné pokrmy, sladké aj slané. Urobte si Veľkú noc u vás doma krajšiu a voňavejšiu. Pečte, varte, vychutnávajte! A my vám s pomocou našich výrobkov pomôžeme, aby sa všetko podarilo na jednotku. Nakúpiť ich môžete online alebo v kamenných predajniach.

Keramická forma baranček DELÍCIA

K Veľkej noci neodmysliteľne patrí baranček

Nájdete ho v obchodoch, ale najlepší je ten doma upečený. Urobte si radosť a kúpte si formu z poctivej glazúrovanej keramiky. Má prirodzene nepriľnavé vlastnosti, preto z nej barančeka ľahko vyklopíte. Naša forma poslúži aj ako pekná dekorácia. Má filigránsky tvarovanú hlavu s rohami a vierohodne stvárnené ovčie rúno, je jedným slovom krásna.

Vykrajovače veľkonočné DELÍCIA, 8 ks

Ďalšou obľúbenou sladkosťou nielen pre koledníkov sú domáce perníčky. Pokiaľ ešte nemáte vykrajovátka s veľkonočným motívom, zaobstarajte si našu súpravu DELÍCIA, ktorá obsahuje 8 milých motívov a krúžok pre ich jednoduché uloženie. Vykrajovače sú vyrobené z prvotriedneho odolného plastu a môžete ich bez obáv umývať v umývačke.

Silikónové podložky na cesto

Na prípravu cesta je potrebné mať dobrú podložku. Tá silikónová je lepšie skladná moderná verzia klasických drevených podložiek. Podložka s klipsou DELÍCIA je dostupná v dvoch veľkostiach a má stupnicu pre presné meranie aj porciovanie. Vďaka lesklej spodnej strane dokonale priľne ku stolu a na hornom matnom povrchu sa cesto nelepí k podložke.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Zapekacie misy DELÍCIA

Zapekacia misa, ktorá ozdobí každý stôl

Nevzhľadný riad, ktorý dobre funguje, ale nehodí sa na prestretý stôl? Také u nás nenájdete. Napríklad naše kameninové zapekacie misy DELÍCIA s veľmi odolnou glazúrou môžete naservírovať bez obáv a s potešením. Majú elegantný tvar a sú dostupné v 3 atraktívnych farbách a 4 veľkostiach. Skúste v nich zapiecť napríklad veľkonočnú plnku alebo akúkoľvek inú dobrotu.

Elektrický varič na vajcia PRESIDENT

Najžiadanejšia veľkonočná potravina? Vajcia! Nečakajte na veľkonočnú nádielku a urobte si ich k raňajkám alebo na desiatu. Namäkko, na hniličku alebo natvrdo ich uvaríte v elektrickom variči na vajcia PRESIDENT. Má praktickú odmerku vody s ryskami a tŕňom na prepichovanie škrupiniek aj funkciu automatického vypnutia.

Taniere Siena

Či už sa plánujete rozmaznať akýmikoľvek dobrotami, myslite aj na pekný servis. Pozrite si taniere a misku SIENA, ručne vyrábaný keramický riad. Vďaky unikátnemu glazúrovanému povrchu je každý kus originál tvarom aj odtieňom farby. Tieto krásne a kvalitné taniere využijete pri bežnom aj sviatočnom stolovaní.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Kuchynský robot PRESIDENT

Multifunkčný pomocník, vaša spása v kuchyni

Nebojte sa ho poriadne zamestnať! Kuchynský robot PRESIDENT vám pomôže s prípravou najrôznejších pokrmov. Keď objavíte všetky jeho možnosti, úplne si ho zamilujete. Šľahá, miesi, hnetie, melie, strúha aj mixuje. Obzvlášť pri príprave ciest na pečenie sa stane nepostrádateľným a bude pýchou vašej kuchyne.

Keramická forma na toastový chlieb DELÍCIA

Upečte si domáce žemle, bochník chleba alebo napríklad toastový chlieb. S keramickou formou DELÍCIA to zvládnete hravo. Glazúra má prirodzené antiadhézne vlastnosti, prepeká rovnomerne a upečený chlieb z formy ľahko vyklopíte. Veko formy má naviac výstupky, ktoré vytlačia do pečiva reliéf pre jednoduché krájanie plátkov.

Misa na kysnuté cesto s ohrievačom DELÍCIA ø 26 cm

Príprava kysnutého cesta je kumšt. To ale neplatí, pokiaľ použijete praktickú misu na kysnuté cesto s ohrievačom DELÍCIA. Táto vychytávka výrazne skracuje proces kysnutia. Vďaka ohrievaču cesto nakysne rýchlejšie. Vzduchotesné veko vám dá signál – vytlačí sa a je hotovo! Naozaj šikovný pomocník a vy si tak pochutnáte omnoho skôr.

Pozrite si aj tieto výrobky:

Panvice PRESIDENT

Kvalitná panvica pre 365 dní v roku

Panvica vhodná na steak, zeleninu alebo napríklad vaječnú frittatu? To je panvica PRESIDENT s antiadhéznym povrchom s charakterom nelešteného prírodného kameňa. Môžete v nej intenzívne smažiť aj na minimálnom množstve oleja a štruktúrovaný povrch je priamo ideálny na prípravu steakov. Panvica naviac odolá kovovému náradiu a môžete ju použiť aj do rúry.

Súprava riadu DELIGHT, 8 dielov

(Nielen) na sviatky vytiahnete tie najlepšie hrnce, ktoré máte. Pokiaľ plánujete kúpu nových hrncov, možno sa vám zapáči elegantná súprava riadu DELIGHT. Tento moderný nerezový riad s odolnou povrchovou úpravou vyniká nevšednou svetlou farbou, masívnymi sklonerezovými pokrievkami a komfortnými úchytmi.

Sendvičovač GrandCHEF

Ľahké desiate sa vám budú hodiť aj na veľkonočné voľno. Čo takto chrumkavé sendviče? V sendvičovači GrandCHEF zapečiete malé aj veľké plátky toastového chleba. Má kvalitný antiadhézny povrch a je vybavený samostatným tlačidlom pre zapnutie a vypnutie prístroja, nemusíte ho vypínať odpojením kábla zo zásuvky.

A ešte pár posledných tipov: