• Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

S našimi tipmi si vianočné pečenie zamilujete

Bez čoho sa nezaobídete?

INŠPIROVAŤ SA

Keď si Ježiško nevie rady...

...je tu darčekový sprievodca

UKÁZAŤ TIPY

Váhate s darčekom? Stavte na istotu!

Potešte darčekovým poukazom

VYBRAŤ HODNOTU
Vieme, čím tento rok potešiť svojich blízkych
Vieme, čím tento rok potešiť svojich blízkych
Cítite vôňu vanilkových rožkov, vianočky a perníčkov?
Ak sa ešte nešíri z vašej kuchyne, neklesajte na mysli. Máme pre vás recepty aj množstvo pomocníkov, s ktorými bude pečenie jednoduchšie.

Prečítajte si tiež…

s03 - 9. kolo - kreatívna výzva - Cannoli

V kreatívnej výzve si vyskúšali postaviť vežu z plnených sicílskych Cannoli. Vyprážanie je jedným z najdôležitejších krokov v ich príprave. Niektorých finalistov tento krok na začiatku potrápil.

30. 11. 2023

s03 - 9. kolo - technická výzva - Torta Della Nonna

Tradičná Torta Della Nonna pozostáva z krehkého cesta plneného delikátnym žĺtkovým krémom. Posypaná orieškami je neodolateľná. Táto torta je svieža a najlepšie chutí, keď je studená.

26. 11. 2023

Vianoce plné chutí a vôní

Advent a Vianoce sú o rodine, priateľoch, o stretávaní a užívaní si spoločných chvíľ. Urobte si na seba čas a upečte napríklad bábovku alebo cukrovinky podľa zaručeného rodinného receptu. S prípravou vám radi pomôžeme. Prejdite si tipy v našom vianočnom špeciále a pokiaľ vám snáď chýba konkrétny výrobok alebo sme vás nadchli niektorou z noviniek, zastavte sa v našich predajniach alebo si ho objednajte z pohodlia domova.

20. 11. 2023

Radosť z poctivého jedla. Z ochutnávania. Zo života...


Veríme, že spokojný život začína doma. Aj tomu, že láska prechádza žalúdkom. Preto všetkému, čo súvisí s domovom a varením, venujeme láskyplnú starostlivosť...

Napríklad vo vlastnom vývojovom laboratóriu , kde každý výrobok vzniká a tiež sa testuje a v každej z viac ako 30 značkových predajní, kde sa budete cítiť ako v bavlnke.

Sme tu pre vás, kedykoľvek budete potrebovať poradiť a postaráme sa tiež o opravu alebo servis vášho výrobku.
 

Prečo my?


Sme popredná česká značka a svetový producent prémiových domácich potrieb – vo vašich kuchyniach máme miesto už 30 rokov.

Predovšetkým sme ale nadšenci do kulinárstva, originálneho bývania a objavovania šikovných riešení – takých, ktoré z času tráveného doma vytvoria zážitok! :) Preto sú naše produkty vybavené podrobnými návodmi a dodávame ich s overenými receptami.

Výrobky s logom TESCOMA oceníte, ak:
  • dávate prednosť poctivej kuchyni a nevšedným nápadom, ktoré prinášajú radosť z varenia
  • radi aktívne relaxujete, ste tvoriví a oceníte pekné funkčné veci
  • je pre vás potešením robiť radosť druhým a s láskou sa starať o atmosféru útulného, čistého domova
Vyberajte napríklad z nápadov, ktoré si naši zákazníci zamilovali, ako napríklad: Prípadne si pozrite naše domáce potreby.

Ďakujeme!