info text
  • Prihlásiť sa
  • Prihlásiť sa

Októbrový zber tekvíc

Október patrí tekviciam. Máme radi ako tie okrasné, tak aj tie na tanieri. A keď vrcholí ich hlavná sezóna, ešte nás pobavia na Halloween. Uvarte si v sychravých dňoch skvostnú tekvicovú polievku, lahodné rizoto alebo si upečte tekvicu na plechu s bylinkami. Môžete ju pripraviť samozrejme aj na sladko. Odporúčame tekvicové muffiny, cheesecake alebo hrejivé tekvicové latté s korením. Ak vám snáď chýbajú pomocníci na prípravu, stačí navštíviť našu predajňu alebo e-shop.
Súprava riadu DELIGHT, 8 dielov

DELIGHT, to je potešenie     

Uvarte tekvicové dobroty v kvalitnom riade. Poriadny hrniec, ktorý okrem iného skvelo vyzerá? To je súprava riadu DELIGHT. Elegantný biely povrch riadu pristane moderným aj klasickým kuchyniam. Súprava je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, nádoby majú sendvičové dno a meraciu stupnicu.
Do povinnej kuchynskej výbavy patrí aj „tyčiak“. S jeho pomocou pomixujete tú najjemnejšiu polievku, pyré alebo dresing. Tyčový mixér PRESIDENT s výkonom 800 W a 16 000 otáčkach za minútu rozmixuje aj orechy. V ponuke je tiež rozšírený variant s príslušenstvom.
Škrabka na tekvicu PRESTO Expert, nastaviteľná
V domácnosti sa nestratí ani špeciálna škrabka na tekvicu, ktorá ju zbaví ľahko a rýchlo hrubej šupky. Hrúbka plátku je nastaviteľná pre rôzne druhy tekvíc. Čepeľ má dokonalé ostrie, po použití škrabku bezpečne schováte do ochranného puzdra na praktické skladovanie.

Možno sa vám budú hodiť tiež:

Vykrajovacia súprava PRESTO CARVING

Ukážte svoju kreativitu

Máte radi výzvy? Pusťte sa do dekorovania tekvíc. So šikovnou vykrajovacou súpravou PRESTO CARVING získate súpravu jemných nástrojov, s ktorou vám pôjde práca hladko od ruky. V súprave nájdete 6 špeciálnych nožov, keramickú brúsku a krabičku pre bezpečné uloženie.
 
Vykrajovače Halloween DELÍCIA, 8 ks
Zahryznite sa do sladkého ducha alebo netopiera! Perníčky či zliepané pečivo hravo upečiete s vykrajovátkami v ôsmich typických halloweenských motívoch. Sú vyrobené z prvotriedneho plastu a dodávané s krúžkom na praktické uloženie, aby sa nič nestratilo.
Dvojstenné poháre myDRINK, 330 ml, 2 ks
Milujete latté? Pripravte si jeho sezónny variant s tekvicovým sirupom alebo pyré. A použite najlepšie dvojstenné poháre, ktoré majú vynikajúce termoizolačné vlastnosti. Proti bežnému sklu udržia dlhšie optimálnu teplotu nápoja. Poháre si zaobstaráte vo veľkosti pre espresso, cappuccino a latté.

Mohlo by vás ešte zaujímať:

Digitálna kuchynská váha ACCURA 5.0 kg

Na gram presne

Malá nenápadná pomocníčka, bez ktorej sa nezaobídete. Kuchynská váha ACCURA váži s presnosťou 1 gramu, hodnoty ukazuje na dobre čitateľnom displeji a má dovažovaciu funkciu, vďaka ktorej môžete do nádoby postupne pridávať potrebné suroviny. V ponuke sú váhy do 500 g, 5 kg a 15 kg.
Súprava na zaváranie TESCOMA DELLA CASA, s teplomerom
Prezrite si Súpravu na zaváranie TESCOMA DELLA CASA s teplomerom, ktorá premení váš bežný hrniec na zavárací. Unikátny nádstavec z tepelne odolného plastu pasuje na akýkoľvek nerezový hrniec či kastról s priemerom 24 cm. S ním zavaríte nielen tekvicu do zásoby raz dva!
Zaváracie poháre s klipsou
Či už plánujete tekvicu zavariť alebo naložiť do koreneného nálevu, mohli by sa vám hodiť štýlové zaváracie poháre s klipsou  v niekoľkých objemoch. Klipsa je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a tesnenia z prírodného kaučuku. Správne skladované zaváraniny vám vydržia 3 až 6 rokov.

Pozrite ešte na: